Yoshlar bilan uchrashuv
2022 yil 16 may kuni O‘zbekiston Respublikasi Istiqbolli loyihalar milliy agentligida Agentlik rahbariyati va Toshkent davlat yuridik universiteti talabalari o‘rtasida uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuvdan ko‘zlangan maqsad ularning bilimini kengaytirish va strategik masalalarni hal etish va axborot-tahliliy faoliyatda amaliy ko‘nikmalarni shakllantirishdan iborat bo‘ldi.
Uchrashuv davomida talabalar Agentlik faoliyati, kriptoindustriyaning rivojlanish holati, shuningdek, yuridik masalalarni idoraviy va milliy darajada hal etish bo‘yicha muvaffaqiyatli muzokaralarning o‘rni bilan yaqindan tanishish imkoniga ega bo‘ldilar.

16 мая 2022 года в Национальном агентстве перспективных проектов Республики Узбекистан проведена встреча руководством Агентства со студентами Ташкентского государственного юридического университета.
Целями встречи явились расширение их знаний и выработка практических навыков в решении стратегических задач, информационно-аналитической деятельности.
В ходе встречи студенты имели возможность поближе ознакомиться с деятельностью Агентства, состоянием развития крипто-индустрии, а также роли успешного ведения переговоров для решения юридических вопросов на ведомственном и национальном уровнях.