9 май – Хотира ва қадрлаш куни муносабати билан табрик
Ўзбекистон Республикаси Истиқболли лойиҳалар миллий агентлиги барча юртдошларимизни 9 май – Хотира ва қадрлаш куни билан муборакбод этади.
Ватанимизнинг бугунги тинч-осойишта ҳаёти учун жасорат кўрсатиб фидо бўлган юртдошларимиз хотирасини ёд этиш, бу йўлда меҳнат қилган нуронийларимизни эъзозлаш, кексаларга ғамхўрлик кўрсатиш, уларни ҳолидан хабар олиш, ҳар томонлама қўллаб-қувватлаш барчамизнинг вазифамиздир.
Азиз нуроний отахон ва онахонларимиз! Барчангизга сиҳат-саломатлик, бахт-саодат, хонадонингизга қут-барака тилаймиз. Доимо ҳаётимизга файз бериб, эл-юртимиз ардоғида бўлиб юришингизга тилакдошмиз.

Поздравление с 9 мая – Днем памяти и почестей!
Национальное агентство перспективных проектов Республики Узбекистан поздравляет соотечественников с 9 мая – Днем памяти и почестей!
Чтить память предков, пожертвовавших собой во имя мирной жизни будущих поколений, проявлять заботу и внимание пенсионерам, неустанно трудившимся за благополучие нашего народа, навещать и оказывать им всяческую поддержку является долгом каждого из нас.
Дорогие ветераны, труженики, наши бабушки и дедушки,! Желаем всем вам крепкого здоровья, счастья, благополучия, заботы и внимания родных и близких!