Investitsiya vositachisi sifatida qimmatli qog‘ozlar bozorida professional faoliyatni amalga oshirish uchun litsenziya berildi
19.11.2025
2683
O‘zbekiston Respublikasi Istiqbolli loyihalar milliy agentligi (keyingi o‘rinlarda – Agentlik) tomonidan maxsus elektron tizim orqali ayrim faoliyat turlarini litsenziyalash tartibi to‘g‘risidagi yagona nizomga muvofiq (ro‘yxat raqami 80, 2022 yil 21 fevral), “AVESTA INVESTMENT GROUP” MChJga investitsiya vositachisi sifatida qimmatli qog‘ozlar bozorida professional faoliyatni amalga oshirish uchun litsenziya berildi.

Выдана лицензия на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве инвестиционного посредника
19.11.2025
2682
Национальным агентством перспективных проектов Республики Узбекистан (далее – Агентство) в соответствии с Единым положением о порядке лицензирования отдельных видов деятельности посредством специальной электронной системы (рег. № 80 от 21 февраля 2022 года) выдана лицензия на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве инвестиционного посредника ООО «AVESTA INVESTMENT GROUP».