Investitsiya aktivlarining ishonchli boshqaruvchisi hamda investitsiya vositachisi sifatida qimmatli qog‘ozlar bozorida professional faoliyatni amalga oshirish uchun litsenziyalar berildi
24.04.2026
1130
O‘zbekiston Respublikasi Istiqbolli loyihalar milliy agentligi (keyingi o‘rinlarda – Agentlik) tomonidan maxsus elektron tizim orqali ayrim faoliyat turlarini litsenziyalash tartibi to‘g‘risidagi yagona nizomga muvofiq (ro‘yxat raqami 80, 2022 yil 21 fevral), “KAPITAL SECURITIES” MChJga investitsiya aktivlarining ishonchli boshqaruvchisi hamda investitsiya vositachisi sifatida qimmatli qog‘ozlar bozorida professional faoliyatni amalga oshirish uchun litsenziyalar berildi.

Выданы лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве доверительного управляющего инвестиционными активами и инвестиционного посредника
24.04.2026
1131
Национальным агентством перспективных проектов Республики Узбекистан (далее – Агентство) в соответствии с Единым положением о порядке лицензирования отдельных видов деятельности посредством специальной электронной системы (рег. № 80 от 21 февраля 2022 года) ООО «KAPITAL SECURITIES» выданы лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве доверительного управляющего инвестиционными активами и инвестиционного посредника.