“GLOBEMARKETS” МЧЖ га инвестиция воситачиси сифатида қимматли қоғозлар бозорида профессионал фаолиятни амалга ошириш учун лицензия берилди
11.04.2025
4701
Ўзбекистон Республикаси Истиқболли лойиҳалар миллий агентлиги (кейинги ўринларда – Агентлик) томонидан Махсус электрон тизим орқали айрим фаолият турларини лицензиялаш тартиби тўғрисидаги ягона низомга мувофиқ (рўйхат рақами 80, 2022 йил 21 февраль), “GLOBEMARKETS” МЧЖ га инвестиция воситачиси сифатида қимматли қоғозлар бозорида профессионал фаолиятни амалга ошириш учун лицензия берилди.

Выдана лицензия на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве инвестиционного посредника ООО «GLOBEMARKETS»
11.04.2025
4702
Национальным агентством перспективных проектов Республики Узбекистан (далее – Агентство) в соответствии с Единым положением о порядке лицензирования отдельных видов деятельности посредством специальной электронной системы (рег. № 80 от 21 февраля 2022 года) выдана лицензия на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве инвестиционного посредника ООО «GLOBEMARKETS».