Investitsiya vositachisi sifatida qimmatli qog‘ozlar bozorida professional faoliyatni amalga oshirish uchun litsenziya berildi
23.06.2026
1144
O‘zbekiston Respublikasi Istiqbolli loyihalar milliy agentligi (keyingi o‘rinlarda – Agentlik) tomonidan maxsus elektron tizim orqali ayrim faoliyat turlarini litsenziyalash tartibi to‘g‘risidagi yagona nizomga muvofiq (ro‘yxat raqami 80, 2022 yil 21 fevral), “HYT-CAPITAL” MChJga investitsiya vositachisi sifatida qimmatli qog‘ozlar bozorida professional faoliyatni amalga oshirish uchun litsenziya berildi.

Выдана лицензия на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве инвестиционного посредника
23.06.2026
1143
Национальным агентством перспективных проектов Республики Узбекистан (далее – Агентство) в соответствии с Единым положением о порядке лицензирования отдельных видов деятельности посредством специальной электронной системы (рег. № 80 от 21 февраля 2022 года) выдана лицензия на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве инвестиционного посредника ООО «HYT-CAPITAL».